Děti ze školní družiny podpořily očkovací kampaň UNICEF

Naši dobrodružnou celoroční hru „Cesta kolem světa s papouškem Žakem“ jsme zakončili dobrým skutkem a doufáme, že tento krásný příklad pomoci potřebným inspiruje i nás ostatní.

Děti z naší školní družinky se rozhodly podpořit dobrou věc a s velkým nadšením se zapojily do očkovací kampaně UNICEF „Adoptuj panenku, zachráníš dítě“.

Cílem této kampaně je získat prostředky na očkování dětí v nejchudších částech světa.

Děti z Dolákovky ukázaly, že mají obrovské srdce, že jim život dětí, které nemají takové štěstí, jako oni, není lhostejný. Ze svého kapesného si koupily panenky, které byly pro tuto kampaň vyrobeny.

Panenky udělaly dětem velkou radost, ale největší radost měly z toho, že také samy mohly přispět k záchraně životů dětí, které pomoc potřebují.

Všechny panenky si v našich družinkách našly svůj nový domov, a dokonce se k nim přidal i panáček Láďa.

Děkujeme všem zúčastněným dětem za jejich ochotu pomáhat, paní Ivoně Lhotské za ušití panenky Barunky, kterou jsme také k adopci poslali a rodičům za podporu této kampaně.