Soutěž Mladých cyklistů

V úterý 4. 6. 2024 jsme se opět s vybranými žáky 5. ročníků účastnili soutěže Mladých cyklistů. Tentokrát již v Krajském kole na Praze 6, na Vypichu. Opět neuvěřitelně krásně, stejně jako loni, jsme získali v mladší kategorii žáků nádherné 2. místo z osmi soutěžních týmů.

Konkurenční boj jsme si pěkně užili. S velkým nasazením jsme plnili všechny disciplíny a v mezičase jsme měli možnost využít i herních prvků, které se na dopravním hřišti nacházely.

Za výhru jsme získali nejen spoustu upomínkových předmětů, ale hlavně diplomy, medaile a krásný stříbrný pohár, který nám udělal neuvěřitelnou radost! 🙂

Moc se těšíme na příští rok, kdy tento vítězný tým chce reprezentovat naši školu ještě ve vyšší kategorii 🙂

Ještě jednou VELIKÁ GRATULACE všem účastníkům!